top of page

אירועים עסקיים

אנו בטריפ הצפוני מתמחים בארגון אירועים עסקיים בצפון וכן בהתאמת פעילויות סדנאות ואטרקציות לאירועים עסקיים בכל רחבי הארץ.


חברות וארגונים רבים בוחרים להגיע לגליל העליון ולגולן לאירוע עסקי המשלב גם הנאה וגיבוש. כחלק מהאירוע העסקי המשתתפים נהנים מיום כיף עשיר בפעילויות, סדנאות ואטרקציות המעניקות אתנחתא שכולה הנאה ותחושה של נופש וגיבוש. 
 

אז מה בא אנו מציעים לאירועים עסקיים מלהיבים?

Be Creative!

צוות הטריפ הצפוני

צוות הטריפ הצפוני הינו צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר והיכרות עם מסלולים, פעילויות ואטרקציות בצפון.

"אין מקום שאנחנו לא מכירים ... ביקרנו בכל מעיין נובע ונחל זורם. אנו בודקים ועובדים עם האטרקציות הכי טובות והכי איכותיות בצפון כך שאתם מקבלים את הטוב ביותר." 

בין לקוחותינו:

אירועים עסקיים - שפע פעילויות וסדנאות!

אפשרות ראשונה: ניתן לקיים את כל האירוע העסקי בצפון, בבית מלון או במתחם יפייפה אחר, כאשר כחלק מהאירוע העסקי, יוצאים ליום כיף במתחמי הטריפ הצפוני.


אפשרות שניה: האטרקציות והפעילויות מגיעות אליכם. אם זה לכנס או תערוכה, או אם ארגנתם את האירוע העסקי במתחם במרכז הארץ או אצלכם במשרדי החברה. לנו יש אטרקציות ופעילויות מיוחדות שיגיעו אליכם וייצרו הרבה כיף וגיבוש.

מה אנו מציעים לאירועים עסקיים?

טריפ שייק אופני שייקים להנאה מלאה:

אחת הפעילויות הכי מבוקשות לאירועים עסקיים היא הטריפ שייק, אופניים נייחים שעליהם מותקנים בלנדרים חזקים. אנו מגיעים עם עמדה מעוצבת ויפה שבה ניתן למצוא פירות נפלאים והמשתתפים בוחרים את מיקס הפירות האהובים עליהם, יושבים על האופניים, מדוושים כדקה וזוכים בכוס עם שייק פירות טבעי, בריא וטעים, אותו יצרו עם אנרגיית הדיווש בעצמם.


זוהי חוויה ייחודית, עשירה באנרגיה ובטעמים ולכן היא אטרקציה מבוקשת מאוד שהופכת את האירוע העסקי שלכם לחווייתי ביותר ובעיקר אירוע בלתי נשכח.

 

אטרקציה ייחודית זו מתאימה מאוד לביתן שלכם בתערוכה או לכנס שאתם מארגנים וכן לימי בריאות וספורט שאתם מארגנים במשרד החברה, באירוע עסקי בצפון או בכל מקום אחר.

למידע נוסף על הטריפ שייק, לתמונות וסרטונים לחצו כאן

מתחם הטריפ הצפוני:

מתחם יפייפה בטבע הגלילי: אנו מציעים לכם להגיע לגליל העליון וליהנות מיום כיף במתחם הטריפ הצפוני הממוקם ליד נחל החצבאני, אחד הנחלים הנפלאים בישראל. 


קונספט ועיצוב:

אנו מעצבים את המתחם עם פינת זולה, מתחם טיפולים מפנקים ועמדות של שתיה ואוכל, פריסות של פירות, אופני השייקים שלנו, ריקשות המציעות שפע אפשרויות וכמובן סדנאות ואטרקציות ייחודיות והכל לפי ראות עיניכם. 


ניתן גם לעצב את המתחם עם הלוגו שלכם, להעניק מתנה מיוחדת בסיום הפעילות ולהעשיר את היום בארוחת בוקר וצהרים ועוד ועוד...

מגוון סדנאות ייחודיות, טעימות ומהנות:

אנו מציעים מגוון סדנאות שיעשירו את האירוע העסקי, התערוכה או הכנס שלכם. חלק מהסדנאות מוצעות לאזור הצפון בלבד במתחמי הטריפ הצפוני וחלק מגיעות גם אליכם לכל מקום בו תערכו את האירועים העסקיים שלכם.​

צרו איתנו קשר לקבלת מידע על פעילויות ואטרקציות נוספות המתאימות לאירועים עסקיים שיהפכו את האירוע למהנה במיוחד וכזה שהמשתתפים מצלמים, משתפים ברשתות החברתיות וממשיכים להיזכר בו לאורך זמן.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים בטלפון: 050-837-1402

בין לקוחותינו תמצאו חברות וגופים גדולים ומוכרים כדוגמת חברת חשמל, רכבת ישראל, אלביט מערכות, משטרת ישראל, משרדי ממשלה ועוד.

וגם, חברות היטק, משרדי אדריכלים, עיריות, רשויות מקומיות וגם קבוצות מאורגנות פרטיות.

מה אומרים עלינו:

יום בריאות לחברות במרכז

זו הייתה הצלחה בכנס הזה וגם בכנס הקודם...

בטוחה שעוד ניפגש.

ציפי,

תרמו קיר

יום כיף לנשים בצפון

הארגון, המקצועיות, ההקפדה על הפרטים הקטנים, האוכל הטעים! והרב! הפינוקים, הפעילויות העשירות והמגוונות... כל אלו ועוד הפכו את היום לחוויה בלתי נשכחת!

רחל ברזני, מנהלת מש"א

תרביות רה"ן

יום כיף הטריפ הצפוני

אז מה הכי בא לכם לעשות?

אירועים עסקיים בצפון כוללים פעילויות כיף במתחם הטריפ הצפוני!

אתם מגיעים למתחם בטבע שמציע, סדנאות, פינת זולה, מתחם טיפולים מפנקד ועוד הרבה אטרקציות והנאות קולינריות באווירה גלילית נפלאה!

 

כל האטרקציות מגיעות אליכם למתחמי הטריפ הצפוני ואין צורך לעלות ולרדת מהאוטובוס ולעבור מאטרקציה לאטרקציה!

Be Amazing!

איכות - שירות - חוויה

אנו שמים דגש על כל פרט ופרט!

מלווים אתכם באופן אישי, עוזרים עם המיתוג והעיצוב, גיבוש הקונספט לאירוע כי בשבילכם הוא אירוע חד פעמי ואנו רוצים שהוא יהיה בלתי נשכח!

צרו איתנו קשר ויחד, נתפור את היום המושלם עבורכם!

bottom of page