top of page

אוהל משלך - טיולי העצמה נשיים

באתן ליהנות , הגעתן ליעד

אורח החיים האינטנסיבי המבקש להאט, מגביר את הצורך בחזרה לטבע

האושר, טמון בבילוי סביב המדורה תחת שמים זרועי כוכבים

הטריפ הצפוני - אופניים 9.jpg

מסלול לצד הנחלים

מגיעים לבית הלל, אחד האזורים היפים ביותר בארץ. היכרות קצרה ויוצאים לדרך, כל הטוב עוד לפנינו!

רכובות על אופני הרים נצא למסלול מדהים בין נחלים זורמים, טיול מהנה עם עצירות לצד הנחל. במהלך הרכיבה הסברים על האזור מבחינה גאוגרפית, טבע והיסטוריה. באביב ובקיץ נהנים משכשוך במימיו הקרירים והנעימים של נחל שניר (החצבני). עונות הסתיו והחורף מזמנות מזג אויר נוח, פרדסים עמוסי פרי, צבעי שלכת מרהיבים ונחל שוצף אחרי הגשמים. זהו מסלול שמתאים לכולן, גם למי שלא רכבה שנים, תוכל ליהנות מרכיבה מהנה, הטוואי מישורי ומוצל ברובו בצמחייה הטבעית שלאורך הנחל.

 

נקים לנו אוהל

בסיום מסלול האופניים נגיע לאתר הלינה, מצויד בכל מה שהופך את השהות במקום לנוח ונעים: חשמל, שירותים ומלתחות ברמה גבוהה. את­­ האוהלים נקים בשעות היפות של היום בתפאורה מושלמת של הטבע, תחת צל עצי הפקאן ונחל החצבני הזורם ליד. כל צוות של חמש נשים תקבלנה ערכה מושלמת וכלי עבודה להקמת האוהל שלהן. להנאת המשתתפות נפרוס רשת כדורעף ופריזבי. זמן חופשי במתחם, נכנסות לאווירה :)

 

סדנת כישופים ורוקחות טבעית

ארומתרפיה היא עולם של ריפוי טבעי, עוצמתי בעדינותו. הרוקחות הטבעית היא מלאכה קדומה, נשים בתקופות ההיסטוריה הקדומות ישבו ורקחו יחד. בימינו אנחנו לרוב רוכשות את מוצרי הקוסמטיקה שלנו בחנויות. התרחקנו מהחיבור לחומרים אותם הם מכילים והתרחקנו מהשבטיות. כשנשים יושבות יחד לרקוח קורה קסם, הן נזכרות בידע שנמצא בהן כחלק מהDNA  הנשי.

 

נדליק את אש המדורה

זה הזמן להתחמם ולבשל, ערכת שטח מושלמת לתבשיל האגדי – פוייקה צמחוני או בשרי הכל אפשרי. מטבח קצה מאובזר, פרודוקטים איכותיים, תבלינים וירקות טריים, יחברו כולם לנזיד משובח. "את לא יכולה לחשוב כמו שצריך, לאהוב כמו שצריך ולישון כמו שצריך אם לא אכלת כמו שצריך" [וירג'יניה וולף]

מופע צלילים הנודד בין עמים ותרבויות

נסיים את הלילה עם מופע מוזיקלי ייחודי בו נכיר כלים מיוחדים, נגלה צלילים חדשים, נשמע סיפורים מעניינים על תרבויות רחוקות. להשעין את הראש, להרפות את הגוף ולהתמלא בכוחם המופלא של הצלילים והתדרים אשר בכוחם  לרפא ולהביא מזור לגוף ולנשמה. במופע הדיג 'ירידו האבורג'יני, הקערות הטיבטיות, הפנטם, התוף השמאני ושירת ריפוי ענוגה. 

 

לילה טוב...

 

חוויות של בוקר

ביקיצה טבעית, נתעורר לתרגול יוגה מיטיב לנשמה, אימון גופני נעים מעורר ומרגיע באחד. מאזן את פעולתם של איברי הגוף ומשקיט את התודעה. נקפל את האוהלים ונהנה מארוחת בוקר טעימה ומזינה.

 

הכנאפה הבלקני

נסיים בחוויה אחרונה מתוקה, סדנה להכנת כנאפה. היישר מהמטבח הבלקני, דרך טורכיה והשווקים התוססים, מתכון שהגיע לפני מאות בשנים. הסבר מאיפה הגיעה הכנאפה, איך מייצרים שערות קדאיף וטיפים טובים איך אפשר להכין גם בבית, למשפחה, כנאפה טעימה ומשובחת. כנאפה זה קונצנזוס, זה קינוח מעולה שישאיר בנו זיכרון מתוק של טיול, של נופים ושל ידידות מופלאה.

הטריפ הצפוני

אנו ממוקמים באחד האזורים היפים ביותר בארץ,

בלב ליבו של הגליל העליון, במושב בית הלל.

אנו מציעים חוויה גלילית ייחודית בהתאמה אישית.

 

אנחנו נאמנים למה שאנחנו עושים ויחד יוצרים בהתלהבות רבה

ימים מלאי תוכן, ייחודיים, מהנים ואיכותיים.

Our Clients

bottom of page